Ozone Spyder 3

20 55-100 | 22 55-105 | 24 65-120 | 26 80-140 | 28 95-160 | 30 110-190

4.100,00 € 4100.0 EUR

4.100,00 €

Product not available

Add to Cart

SIZES202224262830
Number of cells484848484848
Projected area (m2)17.218.920.622.424.125.8
Flat Area (m^2)202224262830
Projected Span (m)7.988.328.699.049.399.71
Flat Span (m)10.0110.5911.0611.5211.9512.37
Projected Aspect Ratio3.73.73.73.73.73.7
Flat Aspect Ratio5.15.15.15.15.15.1
Root Chord (m)2.542.672.792.93.013.11
Glider Weight (kg)3.914.194.424.664.885.13
PG Weight Range (kg)55-7055-8065-8580-10095-120110-140
PPG (DGAC) Weight Range (kg)55-10055-10565-12080-14095-160110-190
Load test (8G) up to (kg)183183183183183183
Load test (5.25G) up to (kg)279279279279279279
DGACDGACDGACDGACDGACDGACDGAC
  • Top Surface Cloth: Dominico N20D / Skytex 27 Classic
  • Bottom Surface Cloth: Skytex 27 Classic
  • Rib cloth: Dominico 30D FM / Skytex 27 Hard
  • Upper lines: Liros DSL70
  • Mid lines: Liros DSL70/140
  • Lower Lines: Edelrid 6843-200/160
exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.